Domov Gozdarska društva

Gozdarska društva

Društvo gozdarstva in lesarstva Pomurja

skrajšano ime društva: DIT Pomurja
Arhitekta Novaka 17
9000 Murska Sobota

Predsednik: Daniel Zorko
Kontaktna oseba: Daniel Zorko
Email: daniel.zorko@sidg.si
Gsm: 041 681 421

Podravsko gozdarsko društvo

skrajšano ime društva: PGD
Tyrševa 15

2000 Maribor

Predsednik: ime in priimek: mag. Jožef Mrakič
Kontaktna oseba: Mateja Cojzer
Email: mateja.cojzer@zgs.si
Gsm: 041 657 752

Koroško gozdarsko društvo Slovenj Gradec

skrajšano ime društva: KGD
Vorančev trg 1
2380 Slovenj Gradec

Predsednik: Luka Zajec
Podpredsednik: Jure Čas
Kontaktna oseba: Luka Zajec
Email: luka.zajec@gmail.com
Gsm: 041 363 533

Savinjsko gozdarsko društvo Nazarje

skrajšano ime društva: SaGD
Savinjska cesta 4
3331 Nazarje

Predsednik: Alojzij Gluk
Kontaktna oseba: Alojzij Gluk
Email: alojzij.gluk@zgs.si
Gsm: 041 354 693

Celjsko gozdarsko društvo

skrajšano ime društva: CGD
Ljubljanska ulica 13
3000 Celje

Predsednik: Boštjan Hren
Kontaktna oseba: Boštjan Hren, Uroš Petrič (tajnik)
Email: bostjan.hren@zgs.si, bosstjan.hren@gmail.com, euros.petric@gmail.com
Gsm: 041 657 581

Društvo inženirjev in tehnikov gozdarstva Brežice

Ulica bratov Milavcev 61
8250 Brežice

KONTAKTNA OSEBA: predsednik
IME IN PRIIMEK: Franc Žibert
EMAIL: ditgozdbre@gmail.com
franci.zibert@zgs.gov.si
GSM: 041 657 532
TEL: 07 49 91 613
FAX: 07 49 79 530

Društvo inženirjev in tehnikov gozdarstva Novo mesto

Gubčeva 15
8000 Novo mesto

KONTAKTNA OSEBA: predsednik
IME IN PRIIMEK: Viktor Turk
EMAIL: viktor.turk@zgs.gov.si
GSM: 041 657 488

Društvo študentov gozdarstva

skrajšano ime društva: DŠG
Večna pot 83
1000 Ljubljana

Predsednik: Hana Štraus
Kontaktna oseba: Hana Štraus
email: drustvo.studentov.gozdarstva@gmail.com
hana.straus@gmail.com
tel: 040 833 014
spletna stran: www.dsgozdarstva.weebly.com

Gozdarsko društvo Medved

skrajšano ime društva: GD Medved
Rožna ulica 39

1330 Kočevje

Predsednik: Zoran Bitorajc
Kontaktna oseba: Zoran Bitorajc
Email: gdmedved@gmail.com
Gsm: 051 687 083

Društvo inženirjev in tehnikov gozdarstva Ljubljana

Tržaška ulica 2
1000  Ljubljana

KONTAKTNA OSEBA: predsednik
IME IN PRIIMEK: Vidmar Janko
EMAIL: ke.vrhnika@zgs.gov.si
GSM: 041 657 246
TEL: 01 75 56 153
FAX: 01 75 56 153

Kranjsko gozdarsko društvo

skrajšano ime društva: KGD
Staneta Žagarja 27b
4000 Kranj

Predsednik: Tomaž POLAJNAR
Kontaktna oseba: Tomaž Polajnar
Matija Mediževec (041 657 158)
Email: kgdrustvo@gmail.com, tomazpolajnar@gmail.com
Gsm: 041 657 157
tel: 04 20 24 200

Gozdarsko društvo Bled

Ljubljanska cesta 19
4260 Bled

Predsednik: Gregor Jan
Kontaktna oseba: Gregor Jan
Email: gregor.jan@zgs.si
Gsm:051 669 570

Društvo inženirjev in tehnikov gozdarstva Posočja

Tumov drevored 17
5220 Tolmin

Predsednik: Silvester Peljhan
Kontaktna oseba: Silvester Peljhan
Email: silvo.peljhan@gmail.com
Gsm: 068 892 818
tel: 05 36 38 191
spletna stran: www.dit-gp.si

Kraško gozdarsko društvo

Partizanska 49
6210 Sežana

KONTAKTNA OSEBA: predsednik
IME IN PRIIMEK: Edvin Drobnjak
EMAIL: edvin.drobnjak@zgs.si
oesezana@zgs.gov.si
branka.gasparic@zgs.si
GSM: 041 657 881
TEL: 05 71 44 165
FAX: 05 71 44 165

Gozdarsko društvo Postojna

skrajšano ime društva: GDP
Vojkova ulica 9
6230  Postojna

Predsednik: Adolf Trebec
Kontaktna oseba: Adolf Trebec
Email: adolf.trebec@zgs.si
Gsm: 041 657 306
tel: 05 700 06 11